Kurumsal | Pendik Yüzyıl Hastanesi

Kurumsal

Hastane görsel

Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi

Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi, halkımıza kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak üzere 1996 yılında İstanbul Pendik'te hizmet vermeye başlamıştır.

İleri tıp teknolojilerinin kullanıldığı hastanemizde; tanı ve tedavi üniteleri, tüm branşlarda ameliyatların yapılabildiği toplamda 4 ameliyathane, her hastaya özel bakım hizmeti verilebilen 50 servis, 21 erişkin yoğun bakım, 19 yenidoğan yoğun bakım ve 5 çocuk yoğun bakım olmak üzere toplam 95 yatağı ve 420 personeli ile hasta memnuniyetinin üst seviyede sağlanması amaçlanmaktadır. Başarılı branş hekimlerine sahip hastanelerimizde; laparoskopik cerrahi, çocuk cerrahisi, tüp bebek ünitesi, fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesi, estetik ve plastik cerrahi, güzellik merkezi ve özellikli diş sağlığı tedavileri başta olmak üzere, dahili ve cerrahi tüm branşlarımızda hizmet verilmektedir.

Hastanelerimizin modern altyapısı, sürekli yenilediğimiz teknolojimiz, konforu ve kaliteyi ön planda tutan, etik ilkelerden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ve her zaman güler yüzlü personelimiz ile yıllar içinde hastalarımızın güveni ve dostluğunu kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Bu güvene layık olmak için işimizi hep olduğu gibi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

  • 600.000+

    Medikal Operasyon

  • 26+

    Yıllık Tecrübe

  • 450+

    Sağlık Personeli

Yüzyil hastanesi-1
Yüzyil hastanesi-2
Yüzyil hastanesi-3
Yüzyil hastanesi-4
Yüzyil hastanesi-5
Yüzyil hastanesi-6
Yüzyil hastanesi-7
Yüzyil hastanesi-8
Yüzyil hastanesi-10
yüzyil hastane-11
İnstagram
Bilgi Alın