Genel Cerrahi - Pendik Yüzyıl Hastanesi

Genel Cerrahi

Endoskopi

Endoskopi, vücut içi organ ve boşlukların görüntülenmesini sağlayan bir tıbbi görüntüleme yöntemidir, genellikle esnek bir tüp içinde yer alan kamera ile gerçekleştirilir.

Göbek Fıtığı

Göbek fıtığı, karın bölgesindeki kas ve bağ dokuların zayıflaması sonucu iç organların karın duvarındaki bir zayıf noktadan sarkması durumudur.

Ameliyatlı Hemoroid Tedavisi

Ameliyatlı hemoroid tedavisi, genellikle ciddi ve sürekli semptomları olan hemoroid vakalarında cerrahi müdahaleyi içeren bir tedavi seçeneğidir.

Karın Duvarı Fıtıkları

Karın duvarı fıtıkları, karın kaslarının zayıflaması veya yırtılması sonucu iç organların karın duvarındaki bir açıklıktan sarkması durumunu ifade eder.

Kasık Fıtığı Tedavisi

Kasık fıtığı tedavisi, genellikle cerrahi müdahaleyi içerir, bu operasyon sırasında iç organların sarktığı bölge güçlendirilir ve fıtık düzeltilir.

Pilonidal Sinüs (Kıl Dönmesi)

Pilonidal sinüs, sakrum bölgesindeki cilt altında oluşan, genellikle kıl folikülünün enfekte olması sonucu meydana gelen ağrılı bir durumdur.

Kolon Kanseri

Kolon kanseri, kalın bağırsak veya rektumda gelişen, genellikle poliplerin kanserleşmesi sonucu ortaya çıkan bir tür kanserdir.

Meme Kanseri

Meme kanseri, meme dokusundaki anormal hücre büyümesi ve yayılmasıyla karakterize edilen, genellikle meme kitleleri, değişiklikler veya çekintilerle kendini gösteren bir kanser türüdür.

Mide Fıtığı

Mide fıtığı, mide üst kısmının diyafram içinde bulunan yemek borusuna doğru kayması sonucu oluşan durumdur.

Obezite ve Metabolik Cerrahi

Obezite ve metabolik cerrahi, aşırı kilolu bireylerde kilo kaybını hedefleyen ve aynı zamanda metabolik sağlık üzerinde olumlu etkileri olan cerrahi müdahaleleri içeren bir tedavi yaklaşımıdır.

Reflü

Reflü, mide içeriğinin yemek borusuna geri kaçması sonucu ortaya çıkan, mide asidinin yemek borusu üzerinde tahrişe neden olabilen bir durumdur.

Safra Kesesi Ameliyatı

Safra kesesi ameliyatı, genellikle safra taşı nedeniyle oluşan rahatsızlıkları tedavi etmek için safra kesesinin çıkarılmasını içeren cerrahi bir müdahaledir.

Uzman Hekim Kadromuz

Operatör Doktor Yavuz ÖZDEMİR

Genel Cerrahi

Operatör Doktor Oğuz DEMİRBİLEK

Genel Cerrahi

Formu Doldurun, Size Ulaşalım

İnstagram
Bilgi Alın