Kulak-Burun-Boğaz | Pendik Yüzyıl Hastanesi

Kulak Burun Boğaz

Rinoplasti (Burun Estetiği)

Rinoplasti, burun estetiği olarak da bilinen cerrahi bir işlemdir ve genellikle burun şeklini, boyutunu veya işlevselliğini iyileştirmek amacıyla yapılır.

Revizyon Burun Estetiği (Revizyon Rinoplasti)

Revizyon burun estetiği, önceki rinoplasti operasyonundan memnun olunmaması durumunda gerçekleştirilen cerrahi bir müdahaledir ve burun şeklini düzeltmek, estetik görünümü iyileştirmek veya fonksiyonel sorunları çözmek için yapılır.

Otoplasti (Kepçe Kulak Ameliyatı)

Otoplasti, kepçe şeklindeki kulakları düzeltmek amacıyla yapılan cerrahi bir işlem olup, kulakların daha estetik ve denge içinde bir görünüme kavuşturulmasını sağlar.

Geniz Eti ve Bademcik Ameliyatı

Geniz eti ve bademcik ameliyatı, genellikle solunum sorunlarını hafifletmek, uyku düzenini iyileştirmek ve tekrarlayan enfeksiyonları önlemek amacıyla yapılan cerrahi bir müdahaledir.

Kulak Zarı Onarımı (Timpanoplasti) Ameliyatı

Kulak zarı onarımı, genellikle yırtılmış veya delinmiş kulak zarını düzeltmek amacıyla yapılan cerrahi bir işlem olup, işitme fonksiyonunu restore etmeyi hedefler.

Thermal Welding ile Bademcik Ameliyatı

Thermal welding, bademcik ameliyatlarında kullanılan bir tekniktir ve ısı enerjisiyle bademcik dokularının kesilip kapatılmasını sağlayarak ameliyat sürecini hızlandırabilir.

Uzman Hekim Kadromuz

Operatör Doktor Hüseyin SÜT

Kulak Burun Boğaz

Operatör Doktor Ahmet TOSUN

Kulak Burun Boğaz

Operatör Doktor Ziya ILGIN

Kulak Burun Boğaz

Operatör Doktor Ahmet ÇAĞLAR

Kulak Burun Boğaz

Formu Doldurun, Size Ulaşalım

İnstagram
Bilgi Alın